Lenovo ThinkPad X1 Yoga 3th Gen 14" touch i5-8265U 16GB 260GB клас А
Notice: Array to string conversion in /usr/local/lsws/www-data/subin/html/system/library/template/Twig/Environment.php(403) : eval()'d code on line 382Array
- Производител:: Lenovo
- Сериен номер: PF1YRVY3
- Наличност: На склад
-
359.00 € / 702.14 лв.
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad X1 Yoga 3th Gen |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| WWAN | WWAN |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 2x USB Type C Thunderbolt 3 |
| Комуникация | Bluetooth WLan |
| Тегло (кг) | 1.3500 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | няма |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 8-мо: 8xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | Samsung PM981 MZVLB |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 350 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 2800-1100 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-8265U |
| Параметри | 1.6 GHz up to 3.9 GHz- 6MB- 4 Cores- 8 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | UHD 620 |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt |
| Екран | |
| Размер | 14" touch |
| Резолюция | 2560x1440 WQHD |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 85 |
| Работеща филм (мин) | 240 |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |