Lenovo Thinkpad X1 Yoga Gen7 14" touch i7-1260P 32GB 1020GB клас А
Notice: Array to string conversion in /usr/local/lsws/www-data/subin/html/system/library/template/Twig/Environment.php(403) : eval()'d code on line 382Array
- Производител:: Lenovo
- Сериен номер: PF41LZ81
- Наличност: На склад
-
1,190.00 € / 2,327.44 лв.
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Допълнително описание | незначителна забележка на тъча |
| Марка | Lenovo |
| Модел | Thinkpad X1 Yoga Gen7 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 2x USB Type C Thunderbolt 3 |
| Комуникация | Bluetooth WLan |
| Тегло (кг) | 1.3900 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | няма |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 12-то: 12xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 1020GB |
| Марка и Модел | Samsung PM9A1 |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 191 |
| Скорости на четене - запис (MB sek) | 7000-5200 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-1260P |
| Параметри | 3.4 GHz up to 4.7 GHz- 18MB- 12C- 16T |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | Iris Xe |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt |
| Екран | |
| Размер | 14" touch |
| Резолюция | 3840x2160 WQUXGA 4K |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 83 |
| Работеща филм (мин) | 180 |
| Клавиатура | |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |