Dell Latitude 7410 14" touch i7-10610U 16GB 510 клас А
Notice: Array to string conversion in /usr/local/lsws/www-data/subin/html/system/library/template/Twig/Environment.php(403) : eval()'d code on line 382Array
- Производител:: Dell
- Сериен номер: F0FN273
- Наличност: На склад
-
379.00 € / 741.26 лв.
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Dell |
| Модел | Latitude 7410 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 2x USB Type C Card Reader |
| Комуникация | Bluetooth WLan |
| Тегло (кг) | 1.3300 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 16GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | няма |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 10-то: 10xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 510 |
| Марка и Модел | PM991 NVMe Samsung 512GB |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 1122 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-10610U |
| Параметри | 1.8 GHz up to 4.9 GHz- 8M- 4 Cores- 8 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | UHD 10th |
| Свързаност | HDMI Thunderbolt |
| Екран | |
| Размер | 14" touch |
| Резолюция | 1920x1080 FHD |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 100 |
| Работеща филм (мин) | 200 |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |