HP ZBook Fury 15 G8 15.6" i7-11850H 32GB 260 клас А
Notice: Array to string conversion in /usr/local/lsws/www-data/subin/html/system/library/template/Twig/Environment.php(403) : eval()'d code on line 382Array
- Производител:: HP
- Сериен номер: CND1409S5X
- Наличност: На склад
-
799.00 € / 1,562.71 лв.
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | ZBook Fury 15 G8 |
| ОС Съвместим | Windows 11 |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 2x USB Type C Thunderbolt 3 Card Reader |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 2.3500 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 4 |
| Процесор поколение | |
| Поколение | 11-то: 11xxx |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260 |
| Марка и Модел | KXG60ZNV256G KIOXIA |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 268 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i7-11850H |
| Параметри | 2.5 GHz up to 4.8 GHz- 24MB- 8C- 16T |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | RTX A4000 |
| Свързаност | HDMI mini DisplayPort 2x Thunderbolt 3 |
| Екран | |
| Размер | 15.6" |
| Резолюция | 1920x1080 FHD |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Капацитет (%) | 69 |
| Работеща филм (мин) | 90 |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| NUM | Num Pad (допълнителна цифрова клавиатура) |
| Надписи | Няма БДС. Може да се добави допълнително. |
| Подсветка | Подсветка |