Lenovo V520s i5-7400 8GB 260GB HD 630
Notice: Array to string conversion in /usr/local/lsws/www-data/subin/html/system/library/template/Twig/Environment.php(403) : eval()'d code on line 382Array
- Производител:: Lenovo
- Сериен номер: PC0KNHSG
- Наличност: На склад
-
160.00 € / 312.93 лв.
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | Lenovo |
| Модел | V520s |
| ОС Съвместим | Workstation_Game |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 180W |
| Интерфейси | 8x USB 3.0 CardReader |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Място за дискове | 1x 2.5" 1x 3.5" |
| ОПТИЧНО У-ВО | DVD-RW |
| Слотове | 1x PCIe x1 1x PCIe x16 |
| Тегло (кг) | 4.5000 |
| Хард диск конектор | 3x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 2 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | MZVLW256HEHP |
| Поколение | M.2 Nvme |
| Работил (дни) | 114 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-7400 |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD 630 |