HP ProDesk 600 G6 i5-10500 8GB 260GB UHD 630
Notice: Array to string conversion in /usr/local/lsws/www-data/subin/html/system/library/template/Twig/Environment.php(403) : eval()'d code on line 382Array
- Производител:: HP
- Сериен номер: CZC208DKSC
- Наличност: На склад
-
390.00 € / 762.77 лв.
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 600 G6 |
| ОС Съвместим | Workstation_Game |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 280W |
| Интерфейси | 2x USB 2.0 7x USB 3.0 2x PS2 1xUSB C |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Място за дискове | 2x M2 1x 2.5" 1x3.5" |
| Слотове | 1x PCIe x1 2x PCIe x16 1x PCIe x4 |
| Тегло (кг) | 4 |
| Хард диск конектор | 4x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 4 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | MZVLQ256HBJD |
| Работил (дни) | 197 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-10500 |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | UHD 630 |