Lenovo ThinkPad X250 12.5" i5-5200U 8GB 180GB клас Б
Notice: Array to string conversion in /usr/local/lsws/www-data/subin/html/system/library/template/Twig/Environment.php(403) : eval()'d code on line 382Array
- Производител:: Lenovo
- Сериен номер: PC035TXE
- Наличност: На склад
-
80.00 € / 156.47 лв.
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас Б |
| Гаранция | 12 месеца |
| Допълнително описание | охлузен екран |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad X250 |
| Предназначение | Home-Office |
| Основни характеристики | |
| Интерфейси | 2x USB 3.0 Card Reader |
| Комуникация | Bluetooth Lan Gigabit WLan |
| Тегло (кг) | 1.3000 |
| Уеб камера | webcam |
| Памет | |
| Капацитет | 8GB |
| Поколение | DDR3 |
| Слотове (бр) | 1 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 180GB |
| Марка и Модел | Intel SSDSC2BF180A5L |
| Поколение | SSD |
| Работил (дни) | 129 |
| Процесор | |
| Марка | Intel |
| Модел | i5-5200U |
| Параметри | 2.3GHz up to 2.9GHz- 3MB- 2 Cores- 4 Threads |
| Видео | |
| Марка | Intel |
| Модел | HD 5500 |
| Свързаност | VGA mini DisplayPort |
| Екран | |
| Размер | 12.5" |
| Резолюция | 1366x768 HD |
| Технология | IPS |
| Батерия | |
| Работеща филм (мин) | 120 |
| Клавиатура | |
| FP | Четец на пръстов отпечатък |
| Надписи | БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Подсветка | Подсветка |