HP Z440 Xeon E5-1650 v4 32GB 260GB Quadro K620
Notice: Array to string conversion in /usr/local/lsws/www-data/subin/html/system/library/template/Twig/Environment.php(403) : eval()'d code on line 382Array
- Производител:: HP
- Сериен номер: CZC725957S
- Наличност: На склад
-
199.00 € / 389.21 лв.
| Външен Вид | |
| Външен Вид | клас А |
| Гаранция | 12 месеца |
| Марка | HP |
| Модел | Z440 |
| ОС Съвместим | Workstation_Game |
| Основни характеристики | |
| Захранване | 700W |
| Интерфейси | 2x USB 2.0 8x USB 3.0 2x PS2 CardReader |
| Комуникация | Lan Gigabit |
| Място за дискове | 1x 2.5" 2x 3.5" 2x 5.25 |
| Райд | RAID 0 1 10 |
| Слотове | 1x PCIe x1 2x PCIe x16 1x PCIe x4 1x PCIe x8 1x PCI |
| Тегло (кг) | 13.5000 |
| Хард диск конектор | 6x SATA |
| Памет | |
| Капацитет | 32GB |
| Поколение | DDR4 |
| Слотове (бр) | 8 |
| Хард диск | |
| Капацитет | 260GB |
| Марка и Модел | MTFDDAK256TBN |
| Поколение | SSD |
| Работил (дни) | 1640 |
| Процесор | |
| Марка | Intel Xeon |
| Модел | Xeon E5-1650 v4 |
| Видео | |
| Марка | Nvidia |
| Модел | Quadro K620 |